Press centar

Novosti i informacije

Izvučeni dobitnici nagradne igre „Na drugi kraj svijeta s 5 Jana etiketa“

Svi oni, koji su vrijedno prikupljali Janine etikete i slali ih na našu adresu, zasigurno su s nestrpljenjem očekivali trenutak kada će imena dobitnika biti objavljena. 

Izvlačenje nagrada održano je 22.5. u prostorijama Jamnice pod voditeljskom palicom Korane Gvozdić. Glavni protagonisti ovog zanimljivog druženja bili su bivši nogometni reprezentativci Igor Bišćan i Boško Balaban.

Dobitnici nagrada

Putovanje u Brazil

Darko Brnić-Levada, Osijek
Danijel Krezić, Dugo Selo

Dres hrvatske nogometne reprezentacije

Danijela Frlan, Rijeka
Katarina Kadoić, Zagreb
Iris Pisačić, Koprivnica
Hrvoje Beniković, Osijek
Ivan Šabić, Dubrovnik
Mario Vunić, Zagreb
Mirjana Tuđa, Zabok
Damir Batrnek, Čepin
Danijel Krezić, Dugo Selo
Jadranka Mikrut, Zagreb

Nogometna lopta

Kristina Verson, Zagreb
Martina Opačak, Zagreb
Maja Miholjančan, Zagreb
Ines Janžek, Krapina
Nenad Budiša, Kaštel Stari
Sara Spečina, Labin
Vesna Opačak, Slavonski Brod
Iva Olić, Zadar
Toni Kačunić, Osijek
Vesna Kalac Vareško, Pula 

Majica

Luka Rečić, Zagreb
Adela Marković, Zagreb
Nikola Holek, Koprivnica
Tanja Rožić, Osijek
Damir Malkoč, Karlovac
Radmila Žižek, Zagreb
Dijana Zver, Rijeka
Marko Kovač, Popovača
Mia Šikić,  Zagreb
Tomislav Jurić, Zagreb
Tomislav Jurić, Zagreb
Diana Cvetko, Zagreb
Andrej God, Zagreb
Robert Pavić, Zagreb
Darija Sever, Zagreb
Milan Podnar, Gospić
Marijan Tonjac, Topusko
Matko Vlahović, Split
Ivana Radić, Bol
Jasna Jagečić, Oroslavje
Vesna Opačak, Slavonski Brod
Robert Pavić, Zagreb
Olivera Pinter, Osijek
Farah Al-Khazae, Zagreb
Tomislav Breitenfeld, Zagreb
Irena Vičević, Koprivnica
Ivan Balić, Zagreb
Jasna Špekuljuk, Zagreb
Filip Petrišić, Klaljec
Valentina Mraković, Ravna Gora
Marinko Križan, Turčin
Martina Budeselić, Dražice
Ljubica Rupenovich, Novigrad
Lukas Kokolek, Solin
Kata Barišić, Zagreb
Šime Jagić, Sali, Dugi otok
Marija Milković, Gospić
Silvijo Sedmak, Dugo Selo
Christina Sekereš, Zagreb
Gorup Jasenko, Zagreb
Barbara Ivančić, Puca
Marija Lacić, Zagreb
Ivana Greguranić, Sesvete
Ksenija Žunec, Slatina
Karlo Johannes Antolović, Sveti Lovreč
Luka Rečić, Zagreb
Marica Brać, Osijek
Silvijo Sedmak, Dugo Selo
Nataša Tepavac, Zagreb
Natalia Kostanjski, Zagreb
Hrvoje Sarađen, Rijeka
Dolores Uzun, Zagreb
Ivan Mušlek, Križevci
Mihael Colar Zanjko, Sveti Martin na Muri
Mišo Živaljić, Split
Mladen Krupljanin, Dugo Selo
Šime Jagić, Sali, Dugi otok
Predrag Paprika, Sisak
Milivoj Mitrović, Zagreb
Željka Đurđević, Zagreb
Radovan Jagić, Dugi otok
Martina Kečkeš, Prelog
Kristijan Ležaić, Bedekovčina
Bojana Radaković, Zagreb
Roman Genzić, Sesvete Zagreb
Marcela Filipi, Zagreb
Branimir Biškup, Zagreb
Jakov Bagić, Zagreb
Jasna Hladnić, Virje
Ivana Katavić, Podstrana
Tea Žirovčić, Nova Gradiška
Palma Pedišić, Zadar
Dunja Poldrugovac, Rabac
Toni Borzić, Split
Marijan Tonjac, Topusko
Tanja Brezovečki, Virovitica
Irena Bačelić-Medić, Šibenik - Ražine
Branka Košutić, Koprivnica
Siniša Serdar, Čazma
Stana Putnik, Sinj
Mirna Ivanić, Zagreb
Luka Rečić, Zagreb
Marija Vraneš, Zagreb
Dubravka Hamović, Pula
Danijela Toth, Krk
Mateja Fureš, Veliko Trgovišće
Matko Vlahović, Split
Marijan Tonjac, Topusko
Igor Damjanić, Zagreb
Petra Fadiga, Zagreb
Marijan Međed, Zagreb
Zvonimir Čavara, Zagreb
Tea Žirovčić, Nova Gradiška
Ivan Opačak, Slavonski Brod
Margareta Bajo Dadić, Zagreb
Iskra Skaljer, Split
Zdravka Margeta, Zagreb
Leo Rubeša, Kastav
Marko Perković, Dugo Selo
Dorotea Kozarić, Zagreb

Čestitamo svim dobitnicima!

Povratak na press centarNovosti i informacije Back
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube